به روز شده در تاریخ : 1397/10/18

کاربر گرامی

به سایت ففروش ( فروش فوق سریع ) خوش آمدید

در این سایت فرایند فروش کالای شما ، در روز مورد نظر شما ، فقط در 3 دقیقه به انجام رسیده و شما میتوانید در روز مورد نظر شاهد فرآیند فروش کالای خود باشید . بعد از اتمام ففروش مشخصات تماس تعداد 5 ( یا به دلخواه شما ) از متقاضیان خرید کالای شما از طریق پیام رسان های جمعی مورد تایید سایت برای شما ارسال گردیده و شما میتوانید با آنها تماس بگیرید و برای پرداخت مبلغ ، تحویل کالا و ارسال ، با یکی از خریداران به توافق برسید .

همینطور شما میتوانید درصورتیکه نسبت به کالایی در سایت احساس علاقه مندی نمودید از طریق کلید های زیر هر آگهی وارد ففروش مورد نظر شده و اعلام آمادگی خود را جهت حضور در ففروش ثبت و در فرآیند قیمت دهی ففروش حضور یابید . پیشنهاد شما در جمع تمامی پیشنهادات موجود برای آن کالا قرار گرفته و در نهایت هوشمندی سایت بهترین پیشنهادها را برای فرد فروشنده ارسال مینماید . فروشنده نیز از جمع بهترین پیشنهادها میتواند با پیشنهاد دهندگان برگزیده تماس گرفته و راجع به پرداخت مبلغ و چگونگی  ارسال و تحویل کالا با آنها مذاکره و در نهایت خریدار نهایی خود را انتخاب و کالا را به او بفروشد . در صورتیکه پیشنهاد شما نسبت به پیشنهاد سایر خریداران از جذابیت بیشتری برای فروشنده  برخوردار باشد مطمینا فروشنده با شما تماس خواهد گرفت  و جنس را به شما خواهد فروخت پس تلاش نمایید بهترین پیشنهاد را ارائه نمایید .  

تیم توسعه استارت آپ  AIP PROGRAMER   از سال 1395 بر آن شد تا در راستای بهبود روابط فروشندگان  کالاها و خریداران آنان و حذف مشکلات عدیده ارتباطی آنها ، حذف چانه زنی ها و صرف وقت های بی مورد قبل از معامله همچنین افزایش سرعت مشتری یابی و به ثمر رسیدن معاملات نسبت به طراحی ، تدوین و ساخت این سایت اقدام نماید .

با غرق شدن در ففروش لذت بی انتهای انجام معاملات فوق سریع را حس کنید .

موفق باشید

logo-samandehi
طراحی و پشتیبانی با توسط تیم یی من (YiiMan)
کاربر گرامی سلام : برای عملکرد بهتر سایت از فایر فکس استفاده نمایید . این سایت دارای کیف پول اختصاصی خود میباشد . روی کالاها قیمت گزاری نمایید و در حراج ها شرکت نمایید .